Aliant Lithium akkulaturi CB1203/3A
Aliant
Kompakti, kevyt ja edullinen akkulaturi Aliant X, X-P ja YLP sarjan litium akkuihin
Suuniteltu erityisesti 12V LIFEPO4 Litium akuille  2Ah > 20Ah
Täydellinen laturi myös ylläpitolataukseen
Led valo kertoo latauksesta ja lataustilasta
Suojattu väärinkytkennältä, oikosululta ja ylikuormalta
12V akulle
Lataus 14,6V  / 3A
90W
Virta syöttö 100-240 V
Taajuus 50-60Hz
Mitat: 130 x 62 x 32mm