Aliant Ultralight YLP07 lithiumakku

Aliant
Käynnistysvirta CCA -20° 130A
Voidaan korvata lyijyakut jopa 8 Ah saakka
Mitat: L 114mm P 40mm K 95mm
Paino: 0.45kg

Korvaa mm. seuraavat lyijyakut:
YB7-A, YB7B-B, YB7C-A, YB7L-B, YT7B-BS, YTX7A-BS, YTX7L-BS, YTZ7S


Sopivuudet:

MerkkiMalliVuosimallistaVuosimalliinLisäinfo
CAN-AMDS 45020082015
HONDATRX450ER SPORTRAX20062014
HONDATRX450R SPORTRAX20062009
KAWASAKIKFX450R20082014
SUZUKILT-R 450 QUADRACER20062011
SUZUKILT-Z 90 QUADSPORT20072016
YAMAHAYFM 125 RAPTOR20112012
YAMAHAYFM 250 RAPTOR20082013
YAMAHAYFZ 45020042013
YAMAHAYFZ 450 R20092017
YAMAHAYFZ 450 X20102011
APRILIAMOJITO 12520042007
APRILIARS4 12520122015
APRILIARXV45020062015
APRILIARXV55020062013
APRILIASR12519992003
APRILIASXV45020062013
APRILIASXV55020062015
BMWG450X20082011
BMWHP4 100020132014
DUCATI1199 PANIGALE20122014
DUCATI1299 PANIGALE20152016
DUCATI899 PANIGALE20142016
DUCATI939 HYPERMOTARD20152016
HARLEY-DAVIDSONXLCH100019701984
HONDACA125 REBEL19952001
HONDACB300F20152016
HONDACB600F HORNET19982006
HONDACBF12520102012
HONDACBF60020042006
HONDACBR1000RR20102016
HONDACBR125R20042014
HONDACBR250R20112014
HONDACBR300R20152016
HONDACMX250C REBEL19962006
HONDACRF250L20132014
HONDACRF250M20132014
HONDACRF450X20052017
HONDANES12520002005JF07A
HONDANHX110 LEAD20102013
HONDANX25019881994
HONDAPCX125 WW20102013
HONDAPES125 PS I20102012
HONDASH12520102014i
HONDAVT125C SHADOW19992008
HONDAVTR25020092011
HONDAXL125V VARADERO20012013
HUSABERGFE250 ENDURO20132013
HUSABERGFE390 ENDURO20102012
HUSABERGFE450 ENDURO20042013
HUSABERGFE501 ENDURO20132013
HUSABERGFE550 ENDURO20042008
HUSABERGFE570 ENDURO20092012
HUSABERGFE650 ENDURO20042008
HUSABERGFS650 SUPERMOTO20042008
HUSABERGFX450 CROSS20102012
HUSQVARNASM510R20062011
HUSQVARNASMR45020062010
HUSQVARNATC45020032010
HUSQVARNATE25020032011
HUSQVARNATE31020092012
HUSQVARNATE45020032010
HUSQVARNATE51020072010
HUSQVARNATXC25020082011
HYOSUNGRX12520022005
KAWASAKIEL250 ELIMINATOR19922003EL250B
KAWASAKIEX250 NINJA20082008
KAWASAKIKLX12520102014
KAWASAKIKLX125 D-TRACKER20122014
KAWASAKIKLX14020082016
KAWASAKIKLX25020062013
KAWASAKIKLX450R20082010
KAWASAKIZX-10R NINJA20112016
KAWASAKIZZR25019902004
KEEWAYARN12520052007TEJ4A1
KTM125 DUKE 4-T20132014
KYMCOAGILITY 12520102016
KYMCOAGILITY CITY 12520102011
KYMCOQUANNON 12520072013
KYMCOSUPER 8 12520102012
KYMCOZING 12519982003
KYMCOZING 125 II20032007
PEUGEOTELYSEO 12519982004
PEUGEOTELYSEO 15020012003
PEUGEOTELYSTAR 15020032006
PIAGGIOSFERA 125 4T19962001
SUZUKIAN12519951998CF42A
SUZUKIDR-Z40020002016
SUZUKIDR-Z400E20002016
SUZUKIDR-Z400S20002016BC1112
SUZUKIDR-Z400SM20002016B81112
SUZUKIDR125SE19962002SF44A
SUZUKIDR125SM20082011
SUZUKIDR350S19941997SK42A/B
SUZUKIDR350SE19952000SK42A
SUZUKIGN12519951999
SUZUKIGS125ES19831990
SUZUKIGT38019721976
SUZUKIGT50019761978
SUZUKIGZ125 MARAUDER19982013
SUZUKIGZ250 MARAUDER19992003
SUZUKIT50019721975
SUZUKIUC125 EPICURO19992002AX1111
SUZUKIVL125LC INTRUDER19992007
SUZUKIVL250LC INTRUDER20002003
TRIUMPHDAYTONA 67520062012
YAMAHADT125X20052007
YAMAHATW125 TRAILWAY20032003DE054
YAMAHAWR250F20012017
YAMAHAWR250R20082017
YAMAHAWR250X20082014
YAMAHAWR400F19992001
YAMAHAWR450F20032016
YAMAHAXG250 TRICKER20052006DG14
YAMAHAXT125X20052012
YAMAHAXVS125 DRAGSTAR20002003
YAMAHAXVS250 DRAGSTAR20012003
YAMAHAYBR12520062011RE041
YAMAHAYBR125 CUSTOM20082011
YAMAHAYP250 MAJESTY19962002SG041
YAMAHAYZF-R120152016
YAMAHAYZF-R320152016
ARCTIC CATEXT580 EFI (580CC)19951997
ARCTIC CATWILDCAT 700 EFI (700CC)19951996
ARCTIC CATWILDCAT 700 TOURING (700CC)19951996
ARCTIC CATZR580 EFI (580CC)19951996
POLARIS500 INDY EFI (L/C FUJI)19931997
POLARIS500 INDY EFI SKS (L/C FUJI)19951995
POLARIS650 INDY RXL (L/C)19931997
POLARIS650 INDY RXL SKS (L/C)19931993
POLARIS650 INDY RXL TOURING (L/C)19951995
YAMAHASV80 SNOSCOOT19881990

Aliant Ultralight YLP07 lithiumakku
14-416

99.00 EUR 109.00 EUR
Varastossa 999 kpl
HUOMIO! Tämä tuote on ennakkomyynnissä ja toimitetaan vasta kun tuote saapuu meidän varastoon. Mikäli tilaat tämän tuotteen kanssa muita tuotteita, toimitetaan ne samaan aikaan ennakkotilaustuotteen kanssa.
Lisää ostoskoriin