SUZUKI PERÄÖLJYTIIVISTE DF70A-90A / DF150- 300 / 350A
Suzuki peräöljyruuvin tiiviste
Sopii
DF70A / 80A / 90A
DF150 - 300
DF150AP/ 175AP / 200AP
DF300B
DF350A